Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5287
Stary 17.01.2011, 15:27
Ja Wisłą wygrałem Ligę Europejską i Superpuchar Europy, trzy mistrzostwa Polski. W ataku mam Jovanovicia z Liverpoolu i Sagbo, na zmianę z Brożkiem oraz Riosem.
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 17.01.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując