Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 17.01.2011, 14:32
Płyta miażdży system.
Tak jak myślałem najlepsze kawałki to Cypher i Róże Betonu.

PS. Muzyka z Trona jest przenajlepsza. Dobrze trzyma klimat i IMHO wgniata w fotel.
Ostatnio edytowane przez murray : 17.01.2011 o godz. 14:35.
Odpowiedz cytując