Teqcontroller napisał(a):

|
Wedlug mnie chca go na sile wcisnac i moze sie okazac 2 Beto a my musimy miec napastnika ktory wejdzie do skladu odrazu i bedzie gral i strzelal to jest Wisla nie ma czasu na .......y bo konsekwencje moga byc kazdy wie jakie.
|
Wcisnąc go chcą, ale nie do Wisły. Wisła jest tu wykorzystana do promocji. Basałaj powiedział że koniec z kupowaniem zawodników z youtube'a. O tym Ricardinho to nawet cieżko komplację zmontować, bo w seniorach zagrał parę ogonów w stanowej, musieliby z juniorów mu zrobić, tak jak tym grajkom z Brazylli co byli na testach w lecie.