Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40325
Stary 17.01.2011, 14:24
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Wedlug mnie chca go na sile wcisnac i moze sie okazac 2 Beto a my musimy miec napastnika ktory wejdzie do skladu odrazu i bedzie gral i strzelal to jest Wisla nie ma czasu na .......y bo konsekwencje moga byc kazdy wie jakie.
Wcisnąc go chcą, ale nie do Wisły. Wisła jest tu wykorzystana do promocji. Basałaj powiedział że koniec z kupowaniem zawodników z youtube'a. O tym Ricardinho to nawet cieżko komplację zmontować, bo w seniorach zagrał parę ogonów w stanowej, musieliby z juniorów mu zrobić, tak jak tym grajkom z Brazylli co byli na testach w lecie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując