|
Po tym co pisze MHaifa to moze jednak warto by bylo przycisnac temat z tym Gruzinem? Skoro On sam zdaje sie byc pozytywnie do Nas nastawiony to moze udalo by sie cos na tym ugrac?
Co do Meliksona to mysle ze moze byc dobrym zakupem ktory poprai jakosc Naszej gry. Wszyscy tu piszecie o systemie 4-5-1 a Stan z Maaskantem mowili ze chca znalesc zawodnikow pod system 4-3-3 wiec zakup tego pomocnika jest wedlug mnie przemyslanym ruchem.
Co do bramkarzy to Stan mowil ze beda chcieli kogos podpisac wiec pewnie jakies rozmowy faktycznie sa i to info z wisla-online moze byc prawdziwe.
Czy ktos ma moze tez info czy jutro faktycznie bedzie u Nas ten Allhasan (tak sie chyba nazywa ten Ghanijczyk)?
Ciekawm tez jestem ile w koncu bedzie zakupow w tym oknie, ale tak czy owak ciesze sie ze zaczyna sie robic ruch w interesie.
|