Temat
:
Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-)
Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
687
17.01.2011, 13:46
wonski_eNHa
napisał(a):
po prostu BVB, nie ma co komentować
Swoją drogą, ciekawie wyglądała by taka oprawa na Wiśle, tysiące niebiesko-biało-czerwonych flag... Cały młyn (może nawet stadion) na czerwono. Wszyscy drą ryja i zdobywamy LM
Maor Melikson wznosi puchar do góry i intonuje JŻS
, potem wszyscy do białego rana śpiewają wszystko co jest w 'Wiślackim Śpiewniku'.... Cracovia spada do 2 ligi, Rutkowski (czy jak mu tam) wycofuje się z Wronek/POZnan*ia zostawiając zgliszcza i długi. Kibice Amico/Lecha zbiorowo wyjeżdżają z Stilicem na bałkany, dopingować tamtejszy 'Kolejarz'.....
Kurde 2 zdjęcia, a zryły mi banie...
mistrzowski tekst
nbp
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez nbp