Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 17.01.2011, 13:20
Cabaj nadal bez klubu. Arka sie nim interesuje/interesowala ale temat ucichl.

Co do Buljata to dziwna historia, Hajduk robi miejsce dla Krizanaca, a Buljat jest najstarszy i mozna juz z niego cos wyciagnac. Zawodnik jak najbardziej na papierze sie nadaja, ale co bedzie dalej to sie zobaczy.
Oczywiscie to tylko prasowe spekulacje.
Ciekawe co dzisiaj Gol postanowi...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując