Baala napisał(a):

|
CZy my się pare lat wstecz nie interesowaliśmy jakimś Ricardinho? Chyba to było za Mielcarskiego albo jeszcze wcześniej. Miał wtedy chyba nawet oferte od nas ale wybrał inny klub. Coś takiego mi się kojarzy.
|
Ale to nie o tego Ricardinho chodzi. Tamten to był reprezentant Brazylii, gral bodajze w Corinthinas albo Sao Paulo. Napewno nie byl zawodnikiem no-name, jak ten oto zawodnik.