Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40318
Stary 17.01.2011, 12:44
Baala napisał(a):Wyświetl post
CZy my się pare lat wstecz nie interesowaliśmy jakimś Ricardinho? Chyba to było za Mielcarskiego albo jeszcze wcześniej. Miał wtedy chyba nawet oferte od nas ale wybrał inny klub. Coś takiego mi się kojarzy.
Ale to nie o tego Ricardinho chodzi. Tamten to był reprezentant Brazylii, gral bodajze w Corinthinas albo Sao Paulo. Napewno nie byl zawodnikiem no-name, jak ten oto zawodnik.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując