Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
Od: 03.2010
Offline
#
5284
17.01.2011, 12:15
Po raz pierwszy udało mi się rozegrać pełny sezon Premiership w FM. Oto efekty:
Wyniki:
http://img84.imageshack.us/i/terminarzf.png/
http://img87.imageshack.us/i/terminarz2.png/
http://img641.imageshack.us/i/terminarz3.png/
Finał Pucharu Ligi Angielskiej:
http://img155.imageshack.us/i/plav.png/
Pucharu Anglii:
http://img402.imageshack.us/i/84136803.png/
Ligi Mistrzów:
http://img5.imageshack.us/i/finalmu.png/
Transfery:
http://img225.imageshack.us/i/transfery.png/
Premiership:
Tabela:
http://img40.imageshack.us/i/prmtabela.png/
Statystyki indywidualne:
http://img59.imageshack.us/i/prmstatind.png/
Statystyki Drużynowe:
http://img443.imageshack.us/i/prmstatdr.png/
Jedenastka marzeń:
http://img94.imageshack.us/i/jedenastkamarze.png/
Mój najlepszy zawodnik:
http://img72.imageshack.us/i/rooneyc.png/
arrosmay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arrosmay
Znajdź inne posty napisane przez arrosmay