|
Tylko nie wiem gdzie by mógł go wypatrzyć, na plaży? Bo koleś nie dość że nie zagrał żadengo meczu w stanowej, to jeszcze w drugiej lidze brazylisjkiej też ani razu. Rok wcześniej 7 razy wchodził z ławki w stanowej i 1 w lidze.
On ma gorsze statystyki niż ten brazylisjki grubasek z drugiej ligi chińskiej, testowany w lecie. W ogóle ten artykuł wygląda na szyty grubymi nićmi. Gość z takim mizernym CV odrzuca 5-letni kontrakt w Espanyolu Barcelona? Nie kupuję tego.
Wisła Kraków
|