Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16947
Stary 17.01.2011, 09:40
Lamela nie projektuje obecnego terminalu ( znaczy się tego co właśnie jest w fazie projektu). Natomiast wygrała konkurs na poprzedni projekt, który nie został zrealizowany przez zagmatwaną sytuację z prawami autorskimi do istniejącej części terminalu, oraz paroma innymi czynnikami. Natomiast czy sam dokumentacja była zrobiona, a tylko nie przystąpiono do jej realizacji to już nie pamiętam.

http://www.lamela.com/nuevo/verFicha...ioma=en&id=453

Czy SKWK planują jakieś konsultacji z Lamelą w sprawach projektowych? Z tego co się orientuje przy projekcie marketu po 2 stronie błoń, sporo uwag kibiców zostało uwzględnionych w finalnym projekcie.
Ostatnio edytowane przez Wicked : 17.01.2011 o godz. 09:45.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując