Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16946
Stary 17.01.2011, 08:33
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Konkurs na niezłym poziomie, który zaowocował kilkoma bardzo ciekawymi koncepcjami - przynajmniej według mnie. Wydaje mi się, że od zwycięskiego projektu były lepsze, choć i tak absolutnie nie ma na co narzekać (szkoda, że podobnie nie było przy okazji stadionu). Wizja hali według Lameli jest prosta i praktyczna, bez urozmaiceń w jarmarcznym stylu. Widać w niej kontynuacje filozofii zaprezentowanej podczas projektowania, czy to terminala lotniska w Balicach, czy tez stadionu obrzydliwców. Poza tym do budowy jeszcze daleko i myślę, że rażące dziś wady będzie można wyeliminować.

Lamela nie projektowała terminala w Balicach
Odpowiedz cytując