Wyświetl pojedynczy post
zuls
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11405
Stary 17.01.2011, 00:01
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post

Zulus:
Nie mam zamiaru dyskutować z tobą na takim poziomie mieszczuchu. Dopiero co sie zarejestrowałeś i już się napinasz? albo zwolnij bajerę albo wypad.
Aleś wrażliwy Wiślak 86.

Dokładnie to samo może pomyśleć doświadczony wojskowy pilot ze stażem równym kpt. Protasiukowi o zarzutach lądowania ze strachu przed zwolnieniem z pracy. Taki zarzut wobec pilota może być co najwyżej projekcją własnej sytuacji większej części mwzm (stąd pewnie tak chętnie jest używany w dyskusjach o katastrofie).
Ostatnio edytowane przez zuls : 17.01.2011 o godz. 00:03.