wiślak 86 napisał(a):

Zulus:
Nie mam zamiaru dyskutować z tobą na takim poziomie mieszczuchu. Dopiero co sie zarejestrowałeś i już się napinasz? albo zwolnij bajerę albo wypad.
|
Aleś wrażliwy Wiślak 86.
Dokładnie to samo może pomyśleć doświadczony wojskowy pilot ze stażem równym kpt. Protasiukowi o zarzutach lądowania ze strachu przed zwolnieniem z pracy. Taki zarzut wobec pilota może być co najwyżej projekcją własnej sytuacji większej części mwzm (stąd pewnie tak chętnie jest używany w dyskusjach o katastrofie).