Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40287
Stary 16.01.2011, 23:47
Cytat:
Mam podobne statystyki jak Kone za ostatnie pół roku, też w zasadzie jestem darmowy i zagram dla Wisły za marne 100 tys., ale złotych.

Bądźmy poważni. Kone może dostać ofertę na poziomie Branco, tyle że nieco wyższą - jak się sprawdzi, to można oferować coś więcej.

Na chwilę obecną jest to zawodnik, który od roku albo siedzi na ławie, albo się leczy. Kiedyś był niezły. Kiedyś.
Powiedz mi, czy widziałbyś miejsce w Wiśle dla Irka Jelenia? Też Jeleń łupie bramki, mimo tego, że ma kontuzje 3-4 razy do roku. Może ten Kone ma podobną przypadłość
Ja tematu Kone nie wymyśliłem. Jeśli Wisła się nim interesuje to Valckx chyba wie co nieco o tym zawodniku.
Odpowiedz cytując