Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40285
Stary 16.01.2011, 23:42
skeba napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie tego Kone to zaproponować mu 400-500 tys euro za sezon, bo i tak jest darmowy, to tak jakby zapłacić za transfer 250 tys euro i dać mu 250 tys euro kontraktu.

Podpisać na rok, jak nie wypali to pożegnać go i tyle.
Wątpię, że dadzą mu tyle a to ze względu na zarobki innych zawodników i tzw "kominy płacowe".
Odpowiedz cytując