skeba napisał(a):

Odnośnie tego Kone to zaproponować mu 400-500 tys euro za sezon, bo i tak jest darmowy, to tak jakby zapłacić za transfer 250 tys euro i dać mu 250 tys euro kontraktu.
Podpisać na rok, jak nie wypali to pożegnać go i tyle.
|
Wątpię, że dadzą mu tyle a to ze względu na zarobki innych zawodników i tzw "kominy płacowe".