skeba napisał(a):

Odnośnie tego Kone to zaproponować mu 400-500 tys euro za sezon, bo i tak jest darmowy, to tak jakby zapłacić za transfer 250 tys euro i dać mu 250 tys euro kontraktu.
Podpisać na rok, jak nie wypali to pożegnać go i tyle.
|
Mam podobne statystyki jak Kone za ostatnie pół roku, też w zasadzie jestem darmowy i zagram dla Wisły za marne 100 tys., ale złotych.
Bądźmy poważni. Kone może dostać ofertę na poziomie Branco, tyle że nieco wyższą - jak się sprawdzi, to można oferować coś więcej.
Na chwilę obecną jest to zawodnik, który od roku albo siedzi na ławie, albo się leczy. Kiedyś był niezły. Kiedyś.