Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40284
Stary 16.01.2011, 23:41
skeba napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie tego Kone to zaproponować mu 400-500 tys euro za sezon, bo i tak jest darmowy, to tak jakby zapłacić za transfer 250 tys euro i dać mu 250 tys euro kontraktu.

Podpisać na rok, jak nie wypali to pożegnać go i tyle.
Mam podobne statystyki jak Kone za ostatnie pół roku, też w zasadzie jestem darmowy i zagram dla Wisły za marne 100 tys., ale złotych.

Bądźmy poważni. Kone może dostać ofertę na poziomie Branco, tyle że nieco wyższą - jak się sprawdzi, to można oferować coś więcej.

Na chwilę obecną jest to zawodnik, który od roku albo siedzi na ławie, albo się leczy. Kiedyś był niezły. Kiedyś.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując