Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40281
Stary 16.01.2011, 23:36
Odnośnie tego Kone to zaproponować mu 400-500 tys euro za sezon, bo i tak jest darmowy, to tak jakby zapłacić za transfer 250 tys euro i dać mu 250 tys euro kontraktu.

Podpisać na rok, jak nie wypali to pożegnać go i tyle.
Odpowiedz cytując