Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20351
Stary 16.01.2011, 23:10
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Nie działają mi sterowniki do Wi-Fi pod Windowsem 7. Co na to poradzić?
Ponawiam pytanie, nikt nie wie co zrobić?
Odpowiedz cytując