Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40267
Stary 16.01.2011, 22:32
Boukhari jest wypożyczony i raczej nie przedłużą z nim kontraktu, Jirsaka i Łobo pewnie po tej rundzie Stan gdzieś upchnie..więc ilość się zmniejszy i oby Melikson wniósł jakoś do środka to będzie elegancko. Ja najbardziej boję się, o to że jeśli podpisze z Wisłą to będzie mu się trudno zaaklimatyzować a szczeniaki z innych klubów będą prowokować głupimi napinkami na meczach, bo jak wiadomo antysemitów w tym kraju wielu.
Odpowiedz cytując