gery napisał(a):

|
Hmmm... Interesujące .. Ale z tego co pamiętam to ta strona napisała w poprzednim rynku transferowym , że milinkovic podpisał kontakt z wisłą ... Co jak wiemy było kłamstwem ...
|
Co do WO, akurat znalazlem bo sam bylem ciekaw. Napisali wtedy o Milinkoviciu:
"
Również blisko finalizacji jest przejście do Krakowa Marko Milinkovicia. Zawodnik słowackich Koszyc nie pojedzie jutro na zgrupowanie ze swoim zespołem. Poniedziałkowy dzień młody skrzydłowy spędzi...w Krakowie, gdzie przejdzie badania medyczne"