Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40263
Stary 16.01.2011, 22:28
gery napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... Interesujące .. Ale z tego co pamiętam to ta strona napisała w poprzednim rynku transferowym , że milinkovic podpisał kontakt z wisłą ... Co jak wiemy było kłamstwem ...

Co do WO, akurat znalazlem bo sam bylem ciekaw. Napisali wtedy o Milinkoviciu:
"Również blisko finalizacji jest przejście do Krakowa Marko Milinkovicia. Zawodnik słowackich Koszyc nie pojedzie jutro na zgrupowanie ze swoim zespołem. Poniedziałkowy dzień młody skrzydłowy spędzi...w Krakowie, gdzie przejdzie badania medyczne"
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując