Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40261
Stary 16.01.2011, 22:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W dodatku jeśli nasz klub ma żyć z transferów zawodników, których wypromowaliśmy na Zachód - to Melikson do tego schematu nie pasuje. To nie utalentowany młodzian, a ukształtowany 26-latek. Podkreślam - na papierze wygląda nieźle, ale to nie jest raczej piłkarz którego można odsprzedać później z zyskiem.
Klub nie będzie zawsze funkcjonował w ten sposób. Być może realizowana jest polityka budowy składu na europejskie puchary (tym razem w realnym wydaniu). Jeśli mamy grać w fazie grupowej LE, czy choćby LM, to trzeba zainwestować, by mieć drużynę złożoną z klasowych zawodników.

Przychodząc do Wisły:

- Sobolewski (29 lat)
- Garguła (28 lat)

Sądzisz, że zostali oni sprowadzeni, by ich wypromować i sprzedać?
Odpowiedz cytując