Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
40254
16.01.2011, 22:20
Siemion
napisał(a):
Ciekawe...
http://wisla-online.pl/news/gral-w-l...egi-wisly-1507
Hmmm... Interesujące .. Ale z tego co pamiętam to ta strona napisała w poprzednim rynku transferowym , że milinkovic podpisał kontakt z wisłą ... Co jak wiemy było kłamstwem ...
gery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gery
Znajdź inne posty napisane przez gery