gery napisał(a):

|
Nie wiem na ile wiarygodna jest informacja o chęci zakontraktowania tego zawodnika ( Kone ) ... Ale ja nie miałbym nic przeciwko niemu w Wiśle .. Tyle że ta pensja ...
|
kasa spora i raczej za duża no i zdanie "jednak narzekał na urazy, które często wyłączały go z gry ". Skąd my to znamy. Ja myślę, że to jest zasłona dymna.