Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40252
Stary 16.01.2011, 22:16
gery napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem na ile wiarygodna jest informacja o chęci zakontraktowania tego zawodnika ( Kone ) ... Ale ja nie miałbym nic przeciwko niemu w Wiśle .. Tyle że ta pensja ...
kasa spora i raczej za duża no i zdanie "jednak narzekał na urazy, które często wyłączały go z gry ". Skąd my to znamy. Ja myślę, że to jest zasłona dymna.
Odpowiedz cytując