Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
40248
16.01.2011, 22:12
Nie wiem na ile wiarygodna jest informacja o chęci zakontraktowania tego zawodnika ( Kone ) ... Ale ja nie miałbym nic przeciwko niemu w Wiśle .. Tyle że ta pensja ...
gery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gery
Znajdź inne posty napisane przez gery