Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 16.01.2011, 21:32
Cieszę się, że filmik się spodobał jednak w porównaniu do poprzednich niestety rozchodzi się w żółwim tempie. Słabo rozsyłacie .
Nie ukrywam, że liczyłem że będzie znacznie lepiej pod względem wyświetleń, pewnie za kilka dni filmik zniknie gdzieś w gąszczu tego wszystkiego co jest na YouTube, liczyłem że uda się go wypromować trochę bardziej tak aby po wpisaniu Wisła w YT był jednym z pierwszych filmików.
Odpowiedz cytując