Cieszę się, że filmik się spodobał jednak w porównaniu do poprzednich niestety rozchodzi się w żółwim tempie. Słabo rozsyłacie

.
Nie ukrywam, że liczyłem że będzie znacznie lepiej pod względem wyświetleń, pewnie za kilka dni filmik zniknie gdzieś w gąszczu tego wszystkiego co jest na YouTube, liczyłem że uda się go wypromować trochę bardziej tak aby po wpisaniu Wisła w YT był jednym z pierwszych filmików.