Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40235
Stary 16.01.2011, 20:58
Byłbym szcześliwy że kupują Meliksona (czy jak mu tam) jakby to byl powiedzmy 3-4 transfer w tym roku - po dobrym stoperze i napastniku. Napastnicy tani nie sa i za 500-600 tyś E trudno kogoś wyciagnąć.Więc jakos nie wierzę że mamy ok.800tyś - 1 mln E jeszcze na napastnika i 300-400 tys E na stopera. Wydatek ok.2 mln E w jednej przerwie? ciekawe
Odpowiedz cytując