|
Jestem ciekawy jak w następnej rundzie zagra Wisła.
Systemem 4 -5-1 czy 4-4-2
w 4-5-1 moglibyśmy zagrać takim składem Kurto(Jovanić) - Paljić, Alhasan(?), Chavez, Cikos - Kirm, Sobolewski, Melikson, Małecki - X
w 4-4-2 też ciekawie by to wyglądało Kurto(Jovanić) - Paljić, Alhasan, Chavez, Cikos - Kirm, Sobolewski, Garguła, Melikson - Małecki (Żurawski), X.
Mam nadzieje, że trener da szansę w Copa de sel zagrać Filipowi Kurcie z tego co widziałem to chłopak ma spore umiejętności mógłby się okazać kimś takim jak Sandomierski w Jadze.
Na X można by było ściągnąć tego Gruzina, Dwaliswiliego czy jakoś tak.
Ostatnio edytowane przez Titto : 16.01.2011 o godz. 20:49.
|