picasso;1036576[B napisał(a):
|
]obrońcami ligę dogramy[/B],a tak naprawdę jakich mamy bramkarzy,to nie wiemy.
|
Oj, żebyś się nie zdziwił. Już w poprzednim sezonie dograliśmy ligę z Jopem i Juszczykiem.
Jeżeli ten Melikson okaże się kreatywnym pomocnikiem, to będzie jedynym w naszej kadrze. Kirm to takie nie-wiadomo-co, Małecki to przechrzczony napastnik, reszta spokojnie do spisania na straty.
No, ale fakt - bez napastnika to już w ogóle będzie wesoło. A pisząc "napastnika" nie mam na myśli kolejnej niedojdy w rodzaju Riosa i Pajlicia której trzeba będzie szukać miejsca na boisku, bo na pozycję na którą rzekomo przychodzili zwyczajnie się nie nadają - tylko kogoś kto w miarę regularnie potrafi skierować piłkę do siatki. Nogą, głową, nawet ręką - o ile sędzia nie zauważy. Może być wysoki, niski, w typie Brożka albo Zakościelnego - ale ma ....a strzelać bramki.
Szanse na sprowadzenie kogoś takiego oceniam optymistycznie na 1% - czyli nie dzięki, ale pomimo nieudolności naszych "działaczy".
Co jak co, ale napastnicy to są tak "przetrzepani" we wszystkich ligach, że za te grosze przeznaczone z transferów z klubu to będzie można co najwyżej kolejnego Hristova sprowadzić.