mulda napisał(a):

|
Co do bramkarza, jesli trener stwierdzi ze sie nadaje i psychicznie jest gotowy to niech Jovanic dostanie szanse i wsparcie druzyny Kurto spokojnie zasluguje na pewna pozycje rezerwowego
|
Ja myślę, że Kurto już powinien dostać szanse.. wczoraj na weszlo byl fajny artykul o bramkarzach i o tym, że tacy jak Casillas czy Buffon zaczynali w wieku 17-19 lat.. Wiem, że to może nie ten poziom sportowy, ale dlaczego by nie spróbować?
Wierzę, że Stan dopina po cichu transfer jakiegoś dobrego napastnika..
PS: offtop , wczoraj ktoś piszący tutaj miał fajną sygnaturkę z uśmiechającą się dziewczyną, jakby był ktoś tak miły i mi ją (sygnaturkę) podesłał na priv.
Pozdro