Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40228
Stary 16.01.2011, 20:23
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Każdy dobry zawodnik jest na wagę złota i to, że mamy dużo pomocników nic nie znaczy, bo nie mamy playmakera. A takim zawodnikiem będzie Maor. Zresztą, napastnik też dojdzie, pewnie ten Kone, na środek obrony pewnie ten z Ghany (choć przydał by się ktoś bardziej doświadczony, na teraz) i jakiś GK.
Pewnie tak bedzie ten Ghany ma sie stawic 18 stycznia i pewnie bedzie kolejnym nowym piłkarzem,a co z napastnikiem to pewnie jeszcze poczekamy chyba ze w tym tygodniu tez sie duzo wyjasni...
Odpowiedz cytując