JrQ- napisał(a):

|
Każdy dobry zawodnik jest na wagę złota i to, że mamy dużo pomocników nic nie znaczy, bo nie mamy playmakera. A takim zawodnikiem będzie Maor. Zresztą, napastnik też dojdzie, pewnie ten Kone, na środek obrony pewnie ten z Ghany (choć przydał by się ktoś bardziej doświadczony, na teraz) i jakiś GK.
|
Pewnie tak bedzie ten Ghany ma sie stawic 18 stycznia i pewnie bedzie kolejnym nowym piłkarzem,a co z napastnikiem to pewnie jeszcze poczekamy chyba ze w tym tygodniu tez sie duzo wyjasni...