picasso napisał(a):

|
10 się nie doliczylem,ale rozumiem że to przenośnia.nie wiemy też jakie klub ma plany w stosunku np do Tomka Jirsaka albo Łobodzińskiego.być może chcą się ich pozbyć(co nie znaczy,że się uda).poza tym daje się zauważyć,ze to nie koniec transferów,więc jest szansa na to,ze kogoś na te brakujace pozycje znajdą.dla mnie najważniejszy jest napastnik.obrońcami ligę dogramy,a tak naprawdę jakich mamy bramkarzy,to nie wiemy.może warto poczekać i dac szansę Jovanicowi (jeżeli błąd w nazwisku to przepraszam).chyba,że kasy mamy więcej niż potrzeba,to mozna kupować.
|
Jeśli policzysz Paljicia, który przychodził jako pomocnik to mamy już ich 10 do tego 11 Melikson. Interesująca polityka kadrowa. Ale ok nie znam gościa może będzie sporym wzmocnieniem. Tym niemniej brakuje nam napastnika a tu już 17 stycznia... Więcej nie piszę. Czekam.