Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40223
Stary 16.01.2011, 20:03
JAN ZEMBRZYCKI napisał(a):Wyświetl post
Wszystko super,ale on będzie 10 pomocnikiem.
A my mamy problemy na innych pozycjach.
10 się nie doliczylem,ale rozumiem że to przenośnia.nie wiemy też jakie klub ma plany w stosunku np do Tomka Jirsaka albo Łobodzińskiego.być może chcą się ich pozbyć(co nie znaczy,że się uda).poza tym daje się zauważyć,ze to nie koniec transferów,więc jest szansa na to,ze kogoś na te brakujace pozycje znajdą.dla mnie najważniejszy jest napastnik.obrońcami ligę dogramy,a tak naprawdę jakich mamy bramkarzy,to nie wiemy.może warto poczekać i dac szansę Jovanicowi (jeżeli błąd w nazwisku to przepraszam).chyba,że kasy mamy więcej niż potrzeba,to mozna kupować.
Ostatnio edytowane przez picasso : 16.01.2011 o godz. 20:10.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując