kha1 napisał(a):

|
Tu nie o to chodzi. Władze zapewniają, że szukają bramkarza, obrońcy czy napastnika, a tymczasem do klubu przychodzi pomocnik. Nie jest tak, że narzekam, informuję tylko, że sami wyminęli się z postawionymi przed sobą priorytetami. Dodatkowo, wydane 700 tysięcy (nawet jeśli ten nabytek będzie prawdziwym strzałem w 10!) sprawia, że jest to o 700 tysięcy mniej na napastnika czy obrońcę.
|
niekoniecznie
klub nie wyda 1,4 mln za jednego zawodnika , nie ma szans
natomiast stać nas na wydanie 2 x 700 tysięcy , co nie znaczy że tyle wydamy
dobrego zawodnika napastnika znaleźć i za mniejsze pieniądze , obrońce zaś na pewno .
Nie zdziwiłbym się , gdyby całość pieniędzy za Brożków poszła na konkretne 3-4 transfery . W zeszłym roku klub się wystarczająco napompował gotówką za 3 obrońców . Nawet po pokryciu strat to klub musiał wyjść z min 2 mln euro po stronie zysku .
Co do transferu Melkinsona to jestem niepoprawnym optymistą . Mamy wkońcu prawdziwe wzmocnienie , na jakie czekaliśmy bardzo długo .