Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40221
Stary 16.01.2011, 19:48
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie o to chodzi. Władze zapewniają, że szukają bramkarza, obrońcy czy napastnika, a tymczasem do klubu przychodzi pomocnik. Nie jest tak, że narzekam, informuję tylko, że sami wyminęli się z postawionymi przed sobą priorytetami. Dodatkowo, wydane 700 tysięcy (nawet jeśli ten nabytek będzie prawdziwym strzałem w 10!) sprawia, że jest to o 700 tysięcy mniej na napastnika czy obrońcę.
niekoniecznie

klub nie wyda 1,4 mln za jednego zawodnika , nie ma szans

natomiast stać nas na wydanie 2 x 700 tysięcy , co nie znaczy że tyle wydamy

dobrego zawodnika napastnika znaleźć i za mniejsze pieniądze , obrońce zaś na pewno .

Nie zdziwiłbym się , gdyby całość pieniędzy za Brożków poszła na konkretne 3-4 transfery . W zeszłym roku klub się wystarczająco napompował gotówką za 3 obrońców . Nawet po pokryciu strat to klub musiał wyjść z min 2 mln euro po stronie zysku .

Co do transferu Melkinsona to jestem niepoprawnym optymistą . Mamy wkońcu prawdziwe wzmocnienie , na jakie czekaliśmy bardzo długo .
Odpowiedz cytując