Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40220
Stary 16.01.2011, 19:36
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie o to chodzi. Władze zapewniają, że szukają bramkarza, obrońcy czy napastnika, a tymczasem do klubu przychodzi pomocnik. Nie jest tak, że narzekam, informuję tylko, że sami wyminęli się z postawionymi przed sobą priorytetami. Dodatkowo, wydane 700 tysięcy (nawet jeśli ten nabytek będzie prawdziwym strzałem w 10!) sprawia, że jest to o 700 tysięcy mniej na napastnika czy obrońcę.
To jest zwyczajna nadinterpretacja, może akurat negocjują z kandydatami na wszystkie pozycje, po prostu z Maorem poszło najszybciej, w jaki niby sposób to oznacza że wyminęli się ze swoimi priorytetami?
Odpowiedz cytując