|
Cieszę się z tego pierwszego transferu (o ile będzie zdrowy), Maor wygląda na zawodnika jakiego brakuje nam od początku 2005 roku. Ale zobaczymy jak wejdzie w drużynę. Ciekawe może być to, w jaki sposób będzie ćwiczył z drużyną w trakcie obozu przygotowawczego. Dla niego jest to środek sezonu, więc może dostanie indywidualne treningi.
|