Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40218
Stary 16.01.2011, 19:28
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
P.s nie mamy nikogo :/ :(
Tu nie o to chodzi. Władze zapewniają, że szukają bramkarza, obrońcy czy napastnika, a tymczasem do klubu przychodzi pomocnik. Nie jest tak, że narzekam, informuję tylko, że sami wyminęli się z postawionymi przed sobą priorytetami. Dodatkowo, wydane 700 tysięcy (nawet jeśli ten nabytek będzie prawdziwym strzałem w 10!) sprawia, że jest to o 700 tysięcy mniej na napastnika czy obrońcę.
Odpowiedz cytując