Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40213
Stary 16.01.2011, 19:10
palikot napisał(a):Wyświetl post
A co to znaczy "przyjmą"... jak sie nie identyfikujesz z kibicami, to po co tu piszesz?
MY przyjmiemy go dobrze bo niby dlaczego mamy go przyjąć źle? Bo nazywamy parsiastych żydami? Tak ich bedziemy nazywać zawsze tylko co to ma do pilkarzy z kraju Izrael narodowosci żydowskiej?
http://www.transfermarkt.de/de/maor-...ler_44625.html
na tym zdjeciu wyglada troche jak Lewandowski
Dokładnie, kto wogole wymyslil, ze go źle przyjmiemy ? Byl ktos kiedys szykanowany w Wisle z powodu rasy? Normalnie go przyjmiemy i zamknijmy ten temat.
Odpowiedz cytując