palikot napisał(a):

A co to znaczy "przyjmą"... jak sie nie identyfikujesz z kibicami, to po co tu piszesz?
MY przyjmiemy go dobrze bo niby dlaczego mamy go przyjąć źle? Bo nazywamy parsiastych żydami? Tak ich bedziemy nazywać zawsze tylko co to ma do pilkarzy z kraju Izrael narodowosci żydowskiej?
http://www.transfermarkt.de/de/maor-...ler_44625.html
na tym zdjeciu wyglada troche jak Lewandowski
|
Dokładnie, kto wogole wymyslil, ze go źle przyjmiemy

? Byl ktos kiedys szykanowany w Wisle z powodu rasy? Normalnie go przyjmiemy i zamknijmy ten temat.