Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40210
Stary 16.01.2011, 18:53
Jeżeli ten transfer dojdzie do skutku to będzie troche "euforii". A niedawno jeszcze była czarna dzióra. Oby ta historia dała nam wszystkim jeden morał - więcej cierpliwości. Niezależnie od wyniku.

Nikt w Klubie w końcu nie chce działać na jego niekorzyść ani wywalać kasy w błoto.

W cierpliwym oczekiwaniu na następne transfery (lub ich brak).
Odpowiedz cytując