MHaifa napisał(a):

Witam wszystkich debatujacych na temat Maora 
Sledze izraelska lige juz dobrych pare lat i moge powiedziec pare slow na temat tego transferu.
Melikson jest bardzo dobrym pilkarzem, chyba najlepszym niegrajacym w klubie z wielkiej 3.
Jedno jest pewne, wasi kibice musza mu dac duzo wsparcia bo jesli beda go wyzywac z racji pochodzenia to raczej szybko ucieknie.
On pasuje aby byc liderem. Do tej pory nie mogl sie odnalezc w wielkich klubach ale jak juz przeszedl do Beer Szewa to stal sie gwiazda.
|
Witam kolegę,
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem: mieszkasz w Izraelu? Jeśli tak to naprawdę bardzo dobrze posługujesz się polskim. Miałbym do Ciebie kilka pytań:
1. O ile dobrze rozumiem Maor grał kiedyś w klubie z wielkiej 3. Pytanie dlaczego stamtąd odszedł i dlaczego w chwili obecnej nie stara sie go pozyskać żaden z tych klubów?
2. Piszesz że ma charakter lidera. Mógłybyś to nieco rozwinąć (tzn: czy jest takim zakapiorem którego boi sie reszta drużyny czy może spokojnym człowiekim który ma po prostu autoryt, podobno były przypadki gdy bił się z kolegami z druzyny?). Myślisz że może być problem z tym że w drużynie mamy obecnie Araba?
3. Jak rozumiem uważasz że jego celem jest to aby grając w Wiśle w przyszłości (za parę lat) wypromować się do klubu z ligi niemieckiej/francuskie/hiszpańskiej?
4. Myślę że dla części kibiców jego narodowość może być początkowo problemem ale nie spodziewałbym się jakichś demonstracji. Jeśli okaże się że dobrze gra myslę że nie będzie problemu z tym aby został zaakceptowany przez kibiców.