Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40207
Stary 16.01.2011, 18:08
Transfer zastanawiający jeżeli przeanalizujemy naszą sytuację kadrową. Potrzebny obrońca i napastnik ale to wszyscy wiem. Pamiętacie że w którymś wywiadzie ze Stanem było że priorytetem są te dwie pozycje ale jeżeli się trafi ktoś naprawdę dobry na inną to nie będą żałować kasy na niego (chyba coś w tym stylu). Ok 700 tys dla klubu + premia za podpis dal piłkarza + premia dla jego menagera. Ładna kwota się z tego robi.
Odpowiedz cytując