|
@Szprotson
Pod koniec rundy Maaskant wyciągnął wnioski i przestaliśmy grać 4-5-1. Teraz gramy 4-3-3 lub 4-1-2-2-1 jak kto woli. W wywiadach Maaskant mówił również, że takie właśnie ustawienie preferuje. Melikson może zająć miejsce dowolnego z zawodników między napastnikiem a defensywnym pomocnikiem. Nie gramy dwoma defensywnymi pomocnikami, bo wtedy grałby Wilk, a nie Jirsak. Melikson przychodzi prawdopodobnie właśnie w miejsce Czecha, który- nie oszukujmy się- nie jest silnym punktem zespołu.
|