polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Oraz zastanowić się dlaczego niby rozgłos medialny mógł zaszkodzić temu transferowi? Dziennikarze przebiliby ofertę? Kibice innych klubów zrobili zrzutę, żeby pokrzyżować Wiśle szyki? Bo zapewniam Cię, że środowisko nie dowiaduje się o takich rzeczach tylko z prasy.
|

Dlatego, że już wielu było jedną nogą w Wiśle i potem klapa, nie chodzi o to, że jest rozgłos i go kibice podkupią... cóż za dziwny tok rozumowania...
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Przypominam też, młody i dobrze wykształcony człowieku z dużego miasta, że w Jehowę wierzą żydzi, a w Izraelu mieszkają Żydzi. Zaręczam, że w pięknej większości przypadków smutnego zjawiska antysemityzmu nie ma wielkiego znaczenia, czy Żyd jest żydem, czy ateistą.
|
To chyba nim nie jesteś, chrześcijaninem również, bo w Jehowę nie wierzą tylko Żydzi. JEHOWA to imię Boga wymieniane w Biblii Starego Testamentu, w Jehowę również wierzą "Świadkowie Jehowy", którzy korzystają z tego samego Pisma Świętego co Katolicy (co duża część niedoedukowanego społeczeństwa nie wie) z tą tylko różnicą, że nie uznają Nowego Testamentu.
Przepraszam za ot religijny, ale ściska mnie jak ktoś próbuje rżnąć Bonda a nie ma zielonego pojęcia o czym pisze.
Ps. Teraz zacznie się sprawdzanie w google hasła "Jehowa"
