Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8756
Stary 16.01.2011, 16:12
Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Jeżeli to jest prawda i jeżeli to wypali (jeżeli!), to znaczy, że się szarpnęli. Jeżeli (jeżeli!) chcieliby się szarpać dalej, to Kupisza, jakiegoś obrońcę i napadziora.

A ten gracz jest coś wart?
http://www.sport.pl/sport/1,67926,89...a_lodzie_.html
Ostatnio edytowane przez polska.mysl.szkoleniowa : 16.01.2011 o godz. 16:21.
Odpowiedz cytując