Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Jeżeli to jest prawda i jeżeli to wypali (jeżeli!), to znaczy, że się szarpnęli. Jeżeli (jeżeli!) chcieliby się szarpać dalej, to Kupisza, jakiegoś obrońcę i napadziora.
A ten gracz jest coś wart?
http://www.sport.pl/sport/1,67926,89...a_lodzie_.html