|
Ale napastnika chcemy od kilku lat i go nie dostaliśmy,wiec chyba rozsądne jest postulowanie o przyjście piłkarza na pozycje na której nie mamy żadnego zawodnika.
Jutro jest pierwszy trening, czekam na obiecanych przez Stana napastników.
Luuu - Nie, nie uważam naszego Dyr. Sportowego za idiote.A nawet gdyby idiotą był będe stawał w jego obronie, gdyż reprezentuje Wisłe Kraków.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|