Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40170
Stary 16.01.2011, 15:31
Ale napastnika chcemy od kilku lat i go nie dostaliśmy,wiec chyba rozsądne jest postulowanie o przyjście piłkarza na pozycje na której nie mamy żadnego zawodnika.

Jutro jest pierwszy trening, czekam na obiecanych przez Stana napastników.

Luuu - Nie, nie uważam naszego Dyr. Sportowego za idiote.A nawet gdyby idiotą był będe stawał w jego obronie, gdyż reprezentuje Wisłe Kraków.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując