|
no sory, ale nazywanie Jirsaka i wiecznego rekonwalescenta Guly ofensywnymi pomocnikami jest delikatnie mówiąc nadużyciem... oni nigdy już nie będą w stanie grać z takim polotem i fantazją jak nasz Izraelczyk (piszę nasz bo wątpię, żeby oblał testy medyczne, no chyba że Lord będzie na niego czekał na lotnisku....)
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|