Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40142
Stary 16.01.2011, 14:54
a ilu mamy ofensywnych środkowych pomocników? 2 - Guła i Jirsak więc jak najbardziej był nam potrzebny tak samo jak napastnik i stoper

Też prosze o to co Teqcontroller
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 16.01.2011 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując