Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40128
Stary 16.01.2011, 14:32
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Dudek kiedyś wyraził chęć zagrania w polskiej lidze. Ma dom pod Krakowem, więc miałbym blisko do klubu Nie widzę w tym nic nierealnego. Kasiory ma na dwa pokolenia, więc kokosów nie zażąda .
Taa..jego przejście do Wisły jest dla mnie nie możliwe i tyle w tym temacie.

co do....
Cytat:
W związku z tym ma prawo ubiegać się o polskie obywatelstwo

On już ma Polski paszport już.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując