vaazon napisał(a):

Dudek kiedyś wyraził chęć zagrania w polskiej lidze. Ma dom pod Krakowem, więc miałbym blisko do klubu Nie widzę w tym nic nierealnego. Kasiory ma na dwa pokolenia, więc kokosów nie zażąda .
|
Taa..jego przejście do Wisły jest dla mnie nie możliwe i tyle w tym temacie.
co do....
Cytat:
|
W związku z tym ma prawo ubiegać się o polskie obywatelstwo
|
On już ma Polski paszport już.