Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia
Offline
#
2918
16.01.2011, 14:21
czy mogę już swoją zagadkę zadać ?
to odetchnijmy od Kościołów, Bazylik, Katedr...będzie pomnik
Proszę o dokładną lokalizacje i co to takiego ?
Znajduje się w parku jednej ze stolic państwa z nami sąsiadującego.
WISŁA KRAKÓW
[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
wienek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wienek
Znajdź inne posty napisane przez wienek