Titto napisał(a):

zbymak dzisiaj pisał, że w tym okienku na pewno będą 4 transfery.
Wychodzi na to, że Alhasan, Melikson + x + y.
Mówił też, że na 100 % przyjdzie nowy bramkarz.
Zastanawiam się tylko czy będzie to trzeci bramkarz czy też pierwszy.
Wolałbym tą pierwszą opcje, bo uważam, że warto zaufać Filipowi Kurcie może stanie się w Wiśle kimś takim jak Sandomierski w Jadze...
|
bramkarz "podobno" juz jest, i od kilku dni ta informacje juz ktoś powiwielił tak, że nawet zaczynam sie zastanawiać czy to nie jest prawda, ale jutro sie okaze czy to prawda z panem D. czy nie.