Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40101
Stary 16.01.2011, 13:35
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
To my się jakimś Ghańczykiem interesowali? Dawno tu nie zaglądałem więc w temacie nie jestem Słyszałem jednak o rzekomym zainteresowaniu Wisły niejakim Rokerem Pereiro z AEK.
Na początku grudnia mowa była o tym panu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Karimu_Alhassan). Podobno zaoferowaliśmy już za niego 200 tyś € i 17 stycznia ma przyjechac na testy medyczne.
Odpowiedz cytując