PhantomRanger napisał(a):

To my się jakimś Ghańczykiem interesowali? Dawno tu nie zaglądałem więc w temacie nie jestem Słyszałem jednak o rzekomym zainteresowaniu Wisły niejakim Rokerem Pereiro z AEK.
|
Na początku grudnia mowa była o tym panu (
http://pl.wikipedia.org/wiki/Karimu_Alhassan). Podobno zaoferowaliśmy już za niego 200 tyś € i 17 stycznia ma przyjechac na testy medyczne.