Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40100
Stary 16.01.2011, 13:34
zbymak dzisiaj pisał, że w tym okienku na pewno będą 4 transfery.
Wychodzi na to, że Alhasan, Melikson + x + y.
Mówił też, że na 100 % przyjdzie nowy bramkarz.
Zastanawiam się tylko czy będzie to trzeci bramkarz czy też pierwszy.
Wolałbym tą pierwszą opcje, bo uważam, że warto zaufać Filipowi Kurcie może stanie się w Wiśle kimś takim jak Sandomierski w Jadze...
Odpowiedz cytując